Studio EUROCOMFORT - SELVA

WYDARZENIA

 

PIĘKNO ŚWIĄTECZNEGO STOŁU

 

W piątkowy wieczór odbyło się otwarcie prezentacji wystroju świątecznego w naszej Galerii Selva. W galerii, prowadzonej przez Panią Lilianę Kąkol możemy zobaczyć tradycyjny polski stół świąteczny w wersji szczególnie eleganckiej – starannie dobrana aranżacja buduje wrażenie, że domownicy lada moment zasiądą do wieczerzy.

Selva22_article

 
 
 

Postaralśmyi się o najdrobniejsze szczegóły: wszędzie natknąć się można na anioły w rozmaitych kształtach i kolorach, dostępne są ręcznie robione bombki choinkowe, a nad wejściem znajdują się kompozycje ze świeżych iglaków. Na jednej z choinek wiszą bombki liczące sobie kilkadziesiąt lat.

Świątecznej aranżacji wnętrza towarzyszy ekspozycja trzech obrazów o tematyce zimowej autorstwa Henryka Sommerfelda. Chłodne krajobrazy Pogórza w świetle księżyca, wilk i sanie w zamieci śnieżnej, namalowane w charakterystyczny, ascetyczny sposób, przywodzą na myśl osobę ich autora, który wiedzie prawie pustelniczy tryb życia gdzieś w Bieszczadach.

Otwarcie ekspozycji przebiegło nietypowo: wszyscy goście podzielili się opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia. Większość osób obecnych na otwarciu nie znała się wzajemnie, a jednak zapanowała ciepła świąteczna atmosfera.

Cała galeria, która, jak przypominamy, jest urządzona w stylowym mieszkaniu na piętrze secesyjnej kamienicy przy Al. Wolności, umeblowana jest wysokiej jakości meblami.

Już od jutra, codziennie w godzinach 10 – 18 można wczuć się w atmosferę nadchodzących świąt, popatrzeć na aranżacje wnętrz, na efektowne szczegóły – poczuć świąteczną atmosferę, a nawet kupić niektóre elementy dekoracyjne.